KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Träsnitt 3536215
nr 353 6215
Träsnitt
Diptyk, Japan, 1800-tal, 18x26
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 mars 2005